Nově: fotokalendáře z vašich fotografií a kalendáře Romana Sejkota

Nabízíme tisk fotokalendářů ve fotografické špičkové kvalitě z vašich fotografií.
K výběru máte 6 druhů papírů, včetně pauzáku. Nyní také exkluzivně autorský kalendář Romana Sejkota

 

Besedy a promítání

Promítáme fotografie z expedice z Toskánska.

 

Fotoexpedice

Fotografický klub NADAR spolupracuje s největšími fotografickými kluby u nás na organizaci fotoexpedic. S kluby čítajícími skoro 10000 členů se můžete zúčastnit fotoexpedic do českých a zahraničních lokalit, kde za pomoci lektorů pořídíte nezapomenutelné fotografie.

Nadar.cz

Novinky

Provoz v NADARu do konce roku 2011

Do konce roku 2011 máme pro vás otevřeno takto:

 • čtvrtek 29. 12. od 10 do 17 hodin
 • pátek 30. 12. od 10 do 17 hodin

Rámy a velké formáty budou realizovány až v příštím roce s ohledem na termíny našich dodavatelů. Ostatní služby realizujeme v rámci několika pracovních dní, jak je obvyklé.

   

NADAR nabízí profesionální monitory EIZO včetně služby kalibrace

CG303W-BK_front1V NADARu si můžete vybrat profesionální fotografický monitor řady SX a CG. Podepsali jsme dealerskou smlouvu přímo se společností EIZO. Všechny uvedené monitory řady SX a CG najdete po přihlášení do našeho objednávkového systému.

Pro zákazníky, kteří si EIZO u nás objednají v 1. kvartálu 2012, jsme připravili službu kalibrace monitoru a jeho zahoření přímo ve studiu za 1500 kč bez DPH.

S EIZO monitory máme velice dobré zkušenosti, používáme je na všech grafických pracovištích v NADARu. Jejich gamut a možnost kalibrace nám garantuje, že pokud budete své zakázky nebo fotografie zpracovávat na těchto monitorech, uvidíte stejné barvy u vás na stole, v NADARu na operátorském pracovišti a také při výjezdu fotografií z tiskárny.

   

Členové APF získali výhodné podmínky na tiskové služby v NADARu

APF_logo

Nová dohoda mezi profesionální fotografickou laboratoří a studiem NADAR a APF (Asociace profesionálních fotografů České republiky) zajistila členům APF slevu ve výši 30 % na tiskové služby realizované na formátu SRA3 na stroji KonicaMinolta bizhub PRO C65hc*.

Studio poskytuje kromě tisku fotografií a jejich laminování také předtiskovou přípravu a posttiskovou úpravu, zajišťuje autorům kurátorskou činnost, organizuje pro fotografy vernisáže a výstavy, tiskne kalendáře na zakázku od jednoho kusu, zajišťuje rámování, paspartování, adjustáž, fixaci na desky, do clip rámů, apod. Poskytuje také služby skenování negativů a pozitivů všech velikostí, a ukládání vašich dat na zabezpečené diskové pole.

* jedná se o laserový tisk pomocí procesu srgbprint a širokogamutových tonerů Chroma (sleva je z ceny za tisk bez DPH a nesčítá se s dalšími slevami).

   

Novinka v NADARu: Fotokalendář Romana Sejkota

Fotografická laboratoř a studio NADAR připravil s významným českým fotografem Romanem Sejkotem, úspěšným účastníkem mnoha soutěží jako World Press Photo a Czech Press Photo, exkluzivní fotokalendář s autorovými uměleckými akty.

Speciální edice 13ti stránkových kalendářů, které můžete získat pouze v našem studiu, prezentuje akty plné fantazie a skrytých významů, záhadně obklopené světlem a stínem. V luxusním monotónním provedení na matném papíře se mohou stát pro každého příjemným kouskem vizuálního umění v jeho prostoru a čase.

Cena: 2520 Kč vč. DPH. Část výtěžku z prodaných kalendářů bude poskytnuta občanskému sdružení Nedoklubko. Objednávat můžete v našemobjednávkovém systému.

Ukázka některých fotografií použitých ve fotokalendáři.

n_Roman_Sejkot___BOSCHKY n_SEJKOT_AMORFIN_II._15.3.2000n_SEJKOT_MYSHELLn_Sejkot_ONAONn_SEJKOT_SERVICEn_Sejkot_TOWAR

   

NADAR podporuje Purpurové srdce

n__MG_6977-42V Primátorské rezidenci v Praze se 14.11.2011 konal u příležitosti Mezinárodního dne předčasně narozených dětí kongres a slavnostní vyhlašování osobnosti Purpurové srdce. Všem "chrabrým" miminkům a jejich vznešeným ochráncům z řad lékařů, zdravotníků, rodičů a dobrovolníků byl popřát vše dobré také NADAR jako partner Nedoklubka - www.nedoklubko.cz.

Během každého roku se podaří zachránit více jak 9 000 předčasně narozených dětí. Je téměř nepředstavitelné, že miminko může vážit 420 gramů při příchodu na svět a být opravdu "do dlaně". Všem, kdo se o záchranu a pomoc předčasně narozeným dětem zasluhují, patří dík a přání velké síly a podpory.

Děkujeme Nedoklubku za jeho práci a jsme rádi, že můžeme alespoň nepatrně pomoci.

Irena Kamín Chloubová
Martin Kamín

n__MG_6876-13 n__MG_6889-16 

n__MG_6921-23 n__MG_6965-37

   

Fotoworkshop na barokním zámečku Akt a Glamour

n_IMG_8474-2AAVe dnech 21.-23.10.2011 proběhl fotografický workshop AKT & glamour v nádherném prostředí barokního zámečku na Šumavě, který vedl přední český módní fotograf Marek Musil. Naše fotografické studio a laboratoř pozvalo členy našich fotografických klubů, aby se zdokonalili v této disciplíně fotografování.

Marek Musil se v rámci dvoudenního worshopu podělil s účastníky o zkušenosti získané při dlouholeté práci pro módní magazíny a tuzemské i zahraniční agentury. Důraz kladl především na práci se světlem, protože její zvládnutí je nepostradatelnou dovedností každého fotografa.

Praktická tvorba se zabývala:

 • jak nejlépe přizpůsobit studiová světla atmosféře interiéru,
 • jak si udělat správnou hladinu světla,
 • jak kombinovat zábleskové světla s denním světlem,
 • kdy použít tvrdé a kdy naopak měkké světlo,
 • správně používat daylight,
 • techniku svícení do odrazných desek,
 • jak si při fotografování vystačit pouze s jedním světelným zdrojem,
 • jak naopak s přehledem účelně využít při nasvícení 4-6 zábleskových světel,
 • základní kombinace více světel od portrétu po celou postavu.

Do programu byla také zařazena ukázka post-procesu a přípravy fotografií pořízených na workshopu do tisku - každý účastník workshopu získal od nás tisk tří kusů fotografií ve formátu SRA3 zdarma.

n_IMG_9266-2A n_IMG_9531-2 n_Workshop_fotoskoly.cz

   

Promítání z fotoexpedice do Toskánska

_mg_4131-7

9. listopadu od 18 hodin promítáme v NADARu fotografie z poslední fotoexpedice v Toskánsku. Registrovat se můžete na našich klubových portálech.

Registrace je nutná, protože máme omezený počet míst.

   

Nová služba fotostudia NADAR: Fotokalendáře

fotokalendare-web

   

Nový zcela matný bílý papír gramáže 240 g/m

Do sortimentu jsme nově zařadili bělený supermatný papír. Hodí se ke všem tisků, kde chcete zvýraznit barvy a barevné přechody, kontrasty barev. Papír nemá žádné odlesky.

Více informací a cenu si přečtete v tomto odkazu pokud jste přihlášení v našem e-shopu. Pokud nejste, registraci proveďte zde

Doplňujeme tak naši skupinu těžších papírů

   

NADAR vystavuje na veletrhu FOR INTERIOR

6. 10. - 9. 10.2011 výstaviště Letňany, hala 1 stánek 1c 10

Atmosféru každého interiéru mohou podtrhnout fotografie, proto jsme se rozhodli nabídnout naše služby tisku fotografií procesem sRGBprint na výstavě FOR INTERIOR v Praze Letňanech, kam vloni zavítalo 30 000 návštěvníků.

Fotografie v interiéru, to je klasika.

Fotografie a jejich kvalitní adjustace se stanou během výstavy dostupné všem, kdo se zajímají o krásu a design interiérů a kdo sem zavítají pro načerpání inspirace i pro potěšení z novinek.

Fotografie jako obraz je dobrý dárek a u nás ho pořídíte rychle a levně, protože jsme připravili výstavní slevy na tisk i na adjustáž. Čas dárků a darů se blíží, navštivte nás v Letňanech na výstavišti. Fotografie z NADARu udělá radost každému.

Myslete NADAR!

   

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Proč se registrovat

Když se u nás zaregistrujete, získáte lepší ceny, větší přehled o fakturaci, ušetříte svůj čas. Současně vám druhou a další zakázku umožníme zaplatit převodem převodem.

Partnerské kluby

NADAR podporuje největší fotografické kluby u nás

CanonClub-samostane-logo
Fotografický klub pro fotografy
s technikou Canon
NikonClub-long-rect
Fotografický klub pro fotografy
s technikou Nikon

Partneři

APF_logo

Uživatelský účet

Registrací získáte lepší ceny, přehled ve fakturaci, ušetříte si čas, budeme vás vyřizovat přednostně.
Pro objednání zboží se prosím přihlasteOdběr NewsLetter

Facebook

Novinky - Nadar.cz